KONST / Litografier / Färglitografi 13925326
nr 1392 5326
Roland Klang
(1930-2009), Sverige
Färglitografi, "Stockholm Underworld". Signerad Klang, numrerad 194/300. Motivet: 52x66 cm, yttermått inklusive ram: 65x80 cm
Roland Klang, svensk målare, tecknare och skulptör född 1930, död 2009 .
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:02:01
22/4 20:57:50
Roland Klang
Läs mer om Roland Klang